[wideo] Offowe Odkrycie Roku: "Videonotacje"

Offowe Odkrycie Roku to kategoria, która z Internetowymi Nagrodami Filmowymi związana jest od 2008 roku. Tegoroczna edycja pozwala po raz piąty czytelnikom Stopklatki oraz widzom Telewizji Kino Polska wskazać najważniejszy niezależny film minionego roku. Kolejnym prezentowanym przez nas obrazem są “Videonotacje” , zbiór krótkich form wielu autorów.

Zbiór kilkunastu krótkich filmów, portretujących różne przejawy życia w Warszawie. Rzecz jednak uniwersalna, nieograniczająca swojego spektrum jedynie do stolicy. Różne ujęcia, różna wrażliwość i technika. Jednak wszystko na wyrównanym poziomie, z pomysłem i inwencją.

“Videonotacje” są efektem programu Animatornia. Jego cel, to umożliwić młodym ludziom spełnienie się na polu działań społeczno-artystycznych. Stąd pierwszy videoblog poświecony prężnie działającej, warszawskiej kulturze niezależnej. Tworząc videonotatki twórcy programu chcą czerpać z doświadczeń filmu dokumentalnego i formuły wykorzystywanej przez kroniki filmowe. VIDEONOTACJE powstają przy współpracy z dwutygodnikiem.com wydawanym przez Narodowy Instytut Audiowizualny.

Oto program Telewizji Kino Polska “Kin Off Teka” na temat nominowanego filmu:

CAŁY FILM OBEJRZEĆ MOŻNA PONIŻEJ

***

Internetowe Nagrody Filmowe przyznane zostaną po raz 12. W dwuetapowym głosowaniu czytelnicy Stopklatki i widzowie telewizji Kino Polska wybiorą laureatów w 12 kategoriach.

Trwa II etap Internetowych Nagród Filmowych, w którym czytelnicy Stopklatki i widzowie Telewizji Kino Polska wskazują swoich faworytów. Głosować można do 12 lutego. 16 lutego poznamy laureatów Internetowych Nagród Filmowych 2011.

Szczegółowe informacje na temat tegorocznej edycji Internetowych Nagród Filmowych znajdują się w REGULAMINIE i ZASADACH GŁOSOWANIA. W drugim etapie głosowania można wybierać laureatów poprzez SMS-y lub formularz znajdujący się na stronie Plebiscytu.

Nagrodami przeznaczonymi dla Uczestników Plebiscytu są: przenośne DVD, figurki, iPod nano, płyty DVD i Blu-ray, płyty CD, książki, koszulki filmowe i gadżety.

Organizatorem Internetowych Nagród Filmowych jest Stopklatka. Współorganizatorem jest Kino Polska. Partnerzy INF w tym roku to: Filmbox, Aliens Group, dlaStudenta.pl, e-Konkursy.info, Hatak.pl.

ZAPRASZAMY DO GŁOSOWANIA NA www.stopklatka.pl/inf

Article source: http://www.stopklatka.pl/wydarzenia/wydarzenie.asp?wi=84755&strona=niezalezne&skad=rss



This entry was posted in Daily. Bookmark the permalink.

Leave a Reply