"Tron 3": pierwsze szczegóły produkcji. Znamy oficjalny tytuł


Kadr z filmu “Tron: Dziedzictwo” (reż. Joseph Kosinski)

Powstanie trzecia odsłona filmu “Tron”. Dzieło otrzymało oficjalny tytuł “Tron: Ascension“. Produkcja ruszy za kilka miesięcy.

Portal Collider, powołując się na “Production Weekly”, informuje, że zdjęcia do “Tron: Ascension” rozpoczną się w październiku 2015 i potrwają pięć miesięcy. “Tron: Ascension” będzie realizowany w Vancouver w Kanadzie. Reżyserem obrazu jest Joseph Kosinski.

“Tron: Ascension” będzie kontynuacją filmu “Tron: Dziedzictwo”, który pojawił się w kinach w 2010 roku. W dziele oglądaliśmy takich aktorów jak Jeff Bridges, Garrett Hedlund, Olivia Wilde, Martin Sheen czy James Frain. Na razie nie są znane szczegóły obsady “Tron: Ascension”. Byłoby wspaniale, gdyby Daft Punk ponownie zostali zaangażowani do skomponowania soundtracku. Ścieżka dźwiękowa z filmu “Tron: Dziedzictwo” stanowiła jeden z najmocniejszych punktów filmu.
 

Article source: http://stopklatka.pl/wiadomosci/-/153737260,-tron-3-pierwsze-szczegoly-produkcji-znamy-oficjalny-tytulThis entry was posted in Daily. Bookmark the permalink.

Leave a Reply