Tak wygląda nowa "Księga dżungli"

Reżyser Jon Favreau zamieścił na Instagramie krótką zapowiedź zwiastuna “Księgi dżungli“. Pełen zwiastun zadebiutuje już w przyszłym tygodniu.

#JungleBook full trailer coming Monday.

Film zamieszczony przez użytkownika Jon Favreau (@jonfavreau)

12 Wrz, 2015 o 10:48 PDT

“The Jungle Book” to adaptacja książki Rudyarda Kiplinga, która została wydana w 1894 roku. Jest to historia chłopca o imieniu Mowgli, który przez wiele lat żyje w dżungli wśród zwierząt, wychowywany przez wilki.
 
Przygotowywany film będzie łączył tradycyjne techniki realizacyjne i grę aktorską z nowoczesnymi elementami wizualnymi i komputerowymi efektami specjalnymi (podobnie jak “Życie Pi”).

W gwiazdorskiej obsadzie znaleźli się między innymi Bill Murray (niedźwiedź Baloo), Scarlett Johansson (pyton Kaa), Lupita Nyong’o (wilczyca Raksha), Idris Elba (tygrys Shere Khan), Christopher Walken (król małp Louie), Giancarlo Esposito (lider wilków Akela), Ben Kingsley (czarna pantera Bagheera) oraz Neel Sethi (Mowgli).

Premiera filmu w Polsce 15 kwietnia 2016 roku.
 

Article source: http://stopklatka.pl/wiadomosci/-/168464200,tak-wyglada-nowa-ksiega-dzungli-This entry was posted in Daily. Bookmark the permalink.

Leave a Reply