"Suicide Squad": dwie nowe gwiazdy w obsadzie. Wiemy, kogo zagrają


Scott Eastwood w filmie “Furia” (reż. David Ayer) / Raymond Olubowale (fot. comibcsblog.fr)

Wkrótce w Toronto ruszą zdjęcia do “Suicide Squad“, jednej z najbardziej oczekiwanych premier 2016 roku. Do obsady dołączyły kolejne dwa nazwiska: Scott Eastwood oraz Raymond Olubowale. Kogo zagrają?

Scott Eastwood, syn Clinta Eastwooda, w “Suicide Squad” wcieli się w rolę pułkownika Steve’a Trevora – ukochanego Wonder Woman. Raymond Olubowale ma natomiast sportretować King Sharka – będzie filmowany w technologii motion-capture.

Scott Eastwood znany jest z takich filmów jak “Furia”, “Gran Torino”, “Sztandar chwały” czy “Piła mechaniczna”. Wkrótce będzie można zobaczyć go w “Snowdenie” Olivera Stone’a. Raymond Olubowale, zawodowy bokser, pojawił się dotąd w pięciu filmach, z czego dwa z nich to tytuły z serii “Resident Evil” (“Afterlife” oraz “Retrybucja”).

Eastwood i Olubowale dołączyli do takich gwiazd jak Jared Leto, Will Smith, Margot Robbie, Cara Delevingne, Viola Davis czy Joel Kinnaman. Premierę “Suicide Squad” zaplanowano na 2016 rok. Za reżyserię odpowiada David Ayer.
 

Article source: http://stopklatka.pl/wiadomosci/-/153737497,-suicide-squad-dwie-nowe-gwiazdy-w-obsadzie-wiemy-kogo-zagrajaThis entry was posted in Daily. Bookmark the permalink.

Leave a Reply