Otwarty nabór filmów krótkometrażowych

17 marca 2012

Do wszystkich twórców niezależnych i niskobudżetowych krótkich form filmowych! Ogłoszono nabór filmów na 7. Festiwal Filmów Krótkometrażowych Low No Budget ClipAward, który odbędzie się 25-27 maja 2012 w okazałym barokowym zamku w Mannheim, w Niemczech.

Wszystko, co jest niestandardowe, dziwaczne, pokrętne, intrygujące, bezwzględne, błyskotliwe ma szansę wejść do tegorocznego przeglądu na dużym ekranie podczas festiwalu! Prześlij organizatorom swój krótki film, animację, film eksperymentalny, dokument, teledysk, music wideo czy trash movie, a zostanie on pokazany na dużym ekranie! Jedynym warunkiem jest niski budżet produkcji i czas trwania nie dłuższy niż 15 min.

Festiwal Filmów Krótkometrażowych Low No Budget ClipAward adresowany jest do niezależnych twórców filmowych z całego świata. W związku z tym nie będą przyjmowane zgłoszenia filmów studenckich, które powstały w ramach studiów filmowych, sztuki nowych mediów itp., przy wsparciu finansowym uczelni.*

* Nie oznacza to, że studenci tych szkół nie mogą aplikować, warunkiem jest jedynie, żeby film/klip był efektem działań pozauczelnianych, niezależnych, bez wsparcia finansowego szkół, instytucji filmowych itp.

Podstawowe warunki, jakie muszą spełniać zgłaszane utwory:

Koszty produkcji:
max. EUR 50/min w sekcji No Budget i max. EUR 500/min w sekcji LowBudget
Maksymalny czas trwania filmu : 15 minut
Film /klip z tekstem musi mieć napisy w j. angielskim lub niemieckim

Nabór trwa do 29 marca 2012!

www.clipaward.org

Article source: http://www.stopklatka.pl/wydarzenia/wydarzenie.asp?wi=86298&strona=niezalezne&skad=rssThis entry was posted in Daily. Bookmark the permalink.

Leave a Reply