Jest program MFFK Żubroffka

 Jest program MFFK Żubroffka

25 listopada 2011

Organizatorzy opublikowali oficjalny program Międzynarodowego Festiwalu Filmów Krótkometrażowych Żubroffka w Białymstoku.

7 grudnia (środa)

godz. 11.00 Sejny/Ośrodek “Pogranicze – sztuk, kultur, narodów”, ul. Piłsudskiego 37, wstęp wolny
Pokaz litewskich filmów z MIĘDZYNARODOWEGO FESTIWALU FILMÓW ANIMOWANYCH DLA DZIECI TINDIRINDIS

godz. 13.00 Supraśl/Liceum Plastyczne, Plac Kościuszki 1, wstęp wolny
Pokaz filmów z SE-MA-FOR FILM FESTIVAL 2011

godz. 13.30 Wydział Pedagogiki i Psychologii UwB, ul. Świerkowa 20 – sala 113, wstęp wolny
Pokaz filmów z platformy BALTIC SHORTS

godz. 16.30 Galeria Arsenał – stara elektrownia, ul. Elektryczna 13, wejście od ul. Świętojańskiej, wstęp wolny
Pokaz filmów z Festiwalu JAPAN MEDIA ARTS

godz. 17.30 kino Forum, wstęp wolny
Otwarcie wystawy fotografii z Islandii: IS (not)

godz. 18.00 kino Forum, wstęp wolny
Blok konkursowy: CAŁY TEN ŚWIAT cz. I

godz. 20.00 klub FAMA, wstęp wolny
Otwarcie międzynarodowej wystawy komiksu bez słów: SILENCE

godz. 20.30 kino Forum, wstęp 10 zł przedsprzedaż, 15 zł w dniu imprezy
Otwarcie Festiwalu: KRÓTKOMETRAŻOWE FILMY CHARLIE CHAPLINA z muzyką na żywo BLOCKHEAD

(USA – Ninja Tune)

8 grudnia (czwartek)

godz. 14.00 VI Liceum Ogólnokształcące, ul. Warszawska 8, wstęp wolny
Pokaz filmów THE NEW ROMANIAN CINEMA: REALISM AND A LOT MORE

godz. 15.00 Wydział Filologiczny – Kulturoznawstwo UwB, Plac Uniwersytecki 1 sala 47, wstęp wolny
Pokaz niemieckich filmów NEXT GENERATION SHORT TIGER

godz. 16.30 Galeria Arsenał – stara elektrownia, ul. Elektryczna 13, wejście od ul. Świętojańskiej, wstęp wolny
Pokaz filmów THE BEST SHORT FILMS OF AUSTRALIA

godz. 17.30 Suwałki/Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Noniewicza 42, wstęp wolny
Pokaz filmów ABSOLUT SLOVAK SHORTS!

Godz. 17.00 kino Forum, ul. Legionowa 5, wstęp wolny
Blok konkursowy OKNO NA WSCHÓD cz. I

godz. 19.00 kino Forum, ul. Legionowa 5, wstęp wolny
Blok konkursowy OKNO NA WSCHÓD cz. II

godz. 20.00 Ełk/sala kinowa ECK, ul Wojska Polskiego 47, wstęp wolny
Pokaz czeskich filmów z FRESH FILM FESTIVAL (CZ)

godz. 21.00 klub FAMA, ul. Legionowa 5, wstęp 8 zł przedsprzedaż, 12 zł w dniu imprezy
koncert: GURZUF (BY)

godz. 22.30 Kawiarnia Labalbal, ul. Warszawska 21, wstęp wolny
pokaz filmu CHILDREN OF THE DEVIL – MARIOLA BRILLOWSKA masterclass

9 grudnia (piątek)

godz. 13.00 Supraśl/Liceum Plastyczne, wstęp wolny
Pokaz animacji – TAKU FURUKAWA masterclass (JAP)

godz. 14.00 Czeremcha/Gminny Ośrodek Kultury, wstęp wolny
Pokaz filmów z GRENZLAND FILMTAGE w Selb

godz. 15.30 kino Forum, wstęp wolny
Blok konkursowy: CAŁY TEN ŚWIAT cz. II

godz. 17.00 Sejny/Ośrodek “Pogranicze – sztuk, kultur, narodów”, ul. Piłsudskiego 37, wstęp wolny
Retrospektywa litewskiego Festiwalu TINKLAI

godz. 17.00 Sokółka/ Kino Sokół, wstęp wolny
Pokaz filmów z MFF HumanDOC

godz. 18.00 kino Forum, wstęp wolny
Blok konkursowy: NIEZALEŻNI cz. I

godz. 20.30 kino Forum, wstęp wolny
Blok konkursowy: STUDENCI cz. I

godz. 23.00 klub FAMA, wstęp 20 zł przedsprzedaż, 25 zł w dniu imprezy
koncert: NOVAK 3D Disco (UK), LOO PLACIDO (FR), PELUSSJE (IT), JOHNNY URANER (PL)

10 grudnia (sobota)

godz. 11.00 Gran Vía Centrum Języka i Kultury Hiszpańskiej, ul. Lipowa 6, wstęp wolny
HISZPAŃSKIE ŚNIADANIE FILMOWE – pokaz filmów z madryckiej platformy PROMOFEST

godz. 13.00 kino Forum, wstęp wolny
Blok konkursowy: AMATORZY cz. I

godz. 15.00 kino Forum, wstęp wolny
Blok konkursowy: AMATORZY cz. II

godz. 17.30 kino Forum, wstęp wolny
Blok konkursowy: STUDENCI cz. II

godz. 20.30 kino Forum, wstęp wolny
Blok konkursowy: NIEZALEŻNI cz. II

godz. 22.30 klub FAMA, wstęp 15 zł przedsprzedaż, 20 zł w dniu imprezy
koncert: KIM NOWAK (PL)

11 grudnia (niedziela)

godz. 11.00 Kawiarnia Labalbal, ul. Warszawska 21, wstęp wolny
POETYCKIE ŚNIADANIE FILMOWE – pokaz filmów z Festiwalu VIDEOPOEZJA

godz. 15.00 Klub Sztuki Opery i Filharmonii Podlaskiej, ul. Podleśna 2, wstęp wolny
pokaz filmu DEKLARACJA NIEŚMIERTELNOŚCI – MARCIN KOSZAŁKA masterclass
pokaz filmu BAHRTALO! – RÓBERT LAKATOS masterclass

godz. 18.30 kino Forum, wstęp 20 zł przedsprzedaż i 25 zł w dniu imprezy
OGŁOSZENIE WYNIKÓW FESTIWALU
koncert: THE SAINT BOX (GABA KULKA/OLO WALICKI/MACIEK SZUPICA)

godz. 20.30 klub FAMA, wstęp tylko dla zaproszonych gości
AFTERPARTY – zamknięcie Festiwalu

9 – 11 grudnia
WARSZTATY REPORTAŻU KOMÓRKOWEGO
prowadzenie: Cezary Ciszewski i Emanuela Osowska (MIASTO W KOMIE)
miejsce: Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Warszawska 79A

Article source: http://www.stopklatka.pl/wydarzenia/wydarzenie.asp?wi=83045&strona=niezalezne&skad=rss



This entry was posted in Daily. Bookmark the permalink.

Leave a Reply