Charlie Hunnam szczerze o odejścu z "50 twarzy Greya"

Minęły już dwa lata od momentu kiedy Charlie Hunnam zrezygnował z roli Christiana Greya w ekranizacji “50 twarzy Greya”. food iphone 6 case Spotkał się on wtedy z wielką krytyką ze strony fanów powieści. iphone 7 phone cases ring holder W jednym z wywiadów, aktor postanowił powrócić do tamtego wydarzenia.

Jak przyznaje porzucanie tamtego projektu było dla niego bolesnym doświadczeniem, a ówczesny moment był nieprzyjemnym okresem w życiu.

“Czuję, że zawiodłem siebie i ekipę “50 twarzy Greya”, których naprawdę kocham i szanuję. To było najgorsze doświadczenie zawodowe w moim życiu. To było destrukcyjne w sensie emocjonalnym i najtrudniejsze w mojej karierze. Musiałem powiedzieć ekipie, że to nie wyjdzie. Działo się sporo rzeczy na gruncie zawodowym i nie zważałem na moje emocje, a byłem słaby psychicznie. proshot case iphone 6 s Po prostu nie wiedziałem co robić”

Pojawiały się różne teorie na temat odejścia Hunnama z produkcji. Mówiono, że bał się kompromitacji bądź czuł się przytłoczony negatywnymi opiniami fanów książek E.L. sparkle iphone 6 plus case James. Inne stanowisko zajął on sam twierdząc, że zrezygnował ze względu na napięty grafik. union jack iphone 6 case Brał wówczas udział w zdjęciach “Crimson Peak. quote iphone 8 plus case Wzgórze krwi”

“Już jakiś rok wcześniej dałem słowo Guillermo, że zagram w tym filmie. nintendo iphone 6 plus case Jestem dumny, że zachowałem się profesjonalnie i dotrzymałem obietnicy”.

Polska premiera “Crimson Peak.This entry was posted in Daily. Bookmark the permalink.

Leave a Reply