Charlie Hunnam szczerze o odejścu z "50 twarzy Greya"


 

Minęły już dwa lata od momentu kiedy Charlie Hunnam zrezygnował z roli Christiana Greya w ekranizacji “50 twarzy Greya”. Spotkał się on wtedy z wielką krytyką ze strony fanów powieści. W jednym z wywiadów, aktor postanowił powrócić do tamtego wydarzenia.

Jak przyznaje porzucanie tamtego projektu było dla niego bolesnym doświadczeniem, a ówczesny moment był nieprzyjemnym okresem w życiu.

“Czuję, że zawiodłem siebie i ekipę “50 twarzy Greya”, których naprawdę kocham i szanuję. To było najgorsze doświadczenie zawodowe w moim życiu. To było destrukcyjne w sensie emocjonalnym i najtrudniejsze w mojej karierze. Musiałem powiedzieć ekipie, że to nie wyjdzie. Działo się sporo rzeczy na gruncie zawodowym i nie zważałem na moje emocje, a byłem słaby psychicznie. Po prostu nie wiedziałem co robić”

Pojawiały się różne teorie na temat odejścia Hunnama z produkcji. Mówiono, że bał się kompromitacji bądź czuł się przytłoczony negatywnymi opiniami fanów książek E.L. James. Inne stanowisko zajął on sam twierdząc, że zrezygnował ze względu na napięty grafik. Brał wówczas udział w zdjęciach “Crimson Peak. Wzgórze krwi”

“Już jakiś rok wcześniej dałem słowo Guillermo, że zagram w tym filmie. Jestem dumny, że zachowałem się profesjonalnie i dotrzymałem obietnicy”.

Polska premiera “Crimson Peak. Wzgórze krwi” z Charliem Hunnamem zaplanowana jest na 23 października tego roku.

Article source: http://stopklatka.pl/wiadomosci/-/168541727,charlie-hunnam-szczerze-o-odejscu-z-50-twarzy-greya-This entry was posted in Daily. Bookmark the permalink.